Stypendia dla najlepszych

Dnia 1 marca w naszej szkole odbyła się niecodzienna uroczystość - wręczenie stypendiów dla uczniów, którzy w pierwszym semestrze tego roku szkolnego osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu.

Na uroczystość, oprócz uczniów i rodziców przybyli przedstawiciele Urzędu Miasta Darłowo – fundatorzy wyróżnień, Straży Granicznej oraz Rady Rodziców.

W swych wystąpieniach pani dyrektor Katarzyna Łusiewicz i Burmistrz Miasta, pan Arkadiusz Klimowicz, podkreślali rolę nauki we współczesnym świecie, wartość samodoskonalenia się oraz kilkakrotnie gratulowali uczniom i ich rodzicom. Później nastąpił moment najbardziej wyczekiwany, wręczenie stypendiów oraz listów gratulacyjnych. Wśród wyróżnionych w tym semestrze znaleźli się: Julia Burian, Sebastian Feliński, Justyna Jazowska, Kajetan Kasprzyk, Kamil Krzemiński, Julia Miszczuk, Wiktoria Musiał, Pawlicka Hanna, Pawlicki Michał, Szymon Perka, Magdalena Polakowska, Andżelika Sawicka, Aneta Walczak, Natalia Wieczorek.

Organizator imprezy, Duży Samorząd Uczniowski, gratuluje wszystkim nagrodzonym w imieniu całej społeczności uczniowskiej i życzy dalszych sukcesów.

Przewodniczący SU

Dawid Jasiewicz