Sukces teatralny z udziałem naszych uczniów!

26 kwietnia na XX Konfrontacjach Młodzieżowych Grup Teatralnych zorganizowanych pod patronatem Marszałka województwa pomorskiego zaprezentował się Darłowski Teatr Komedia ze swoim najnowszym spektaklem „Nasza klasa”. Oprócz konkursu mieliśmy okazję obejrzeć występy innych grup.

W rywalizacji udział wzięło 8 zespołów teatralnych. Jednak to praca m.in. naszych uczniów została nagrodzona ZŁOTYM ARLEKINEM, nagrodą aktorską i nagrodą dla najlepszego instruktora.  Ciężka praca została doceniona przez profesjonalne jury. Cieszy tak dużo zaangażowanie i pasja do teatru jaką zostali zarażeni nasi wyjątkowi, młodzi aktorzy: Magdalena Polakowska, Sabina Smentek, Andżelika Sawicka, Jakub Skrzypczyński, Adam Soroko i Syriusz Sieroń.

Alicja Balcerzak