Konkurs Bożonarodzeniowy „Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe”

17 grudnia 2012 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Bożonarodzeniowy „Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe” dla klas III. Wszystkie klasy chętnie wzięły udział i wytypowały po 4 reprezentantów ze swojego grona. Atmosfera była świąteczna, humory pogodne, a zadania, jakby się mogło wydawać, nie takie proste, ale nie dla naszych trzecioklasistów. Nie dość, że przy każdym stole dominowała zgodna współpraca, to jeszcze zadania były wykonane przed czasem. Do wszystkich konkurencji dzieciaki były dobrze przygotowane. Do tych sprawdzających wiedzę na temat tradycji Świąt Bożego Narodzenia, do tych, które wskazały znajomość polskich kolęd, do tych, które wymagały umiejętności z kierunku kształcenia edukacji polonistycznej, jak i do tych, które dały możliwość ukazania talentów plastycznych.

W wyniku rywalizacji I miejsce ex aequo zdobyły klasy III b i III d, na II miejscu wylądowała klasa III c, a na miejscu III klasa III a.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Anna Stefaniak