,,Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe”

19 grudnia 2012 r. w bibliotece naszej szkoły odbył się konkurs pod hasłem ,,Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe”.

W zmaganiach wzięły udział dwuosobowe zespoły uczniów z klas czwartych, natomiast nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: pani dyrektor Katarzyna Łusiewicz i pani wicedyrektor Anna Lichańska.

Poszczególne konkurencje wymagały od dzieci znajomości polskich tradycji oraz zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, a panująca świąteczna atmosfera jeszcze bardziej przybliżyła im te wyjątkowe święta.

Tegorocznymi zwycięzcami konkursowych zmagań okazali się uczniowie z klasy 4B Wojtek Sobieraj i Julek Szczepanowski. Drugie miejsce, po wyrównanej rywalizacji, zajęły uczennice z klasy 4C Martyna Lech i Marlena Sołtysińska, a trzecie uczniowie z klasy 4D Dominika Burek i Kuba Pawlak.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Czwartoklasistom gratulujemy, a Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród.

Joanna Gawrońska