Tradycje i zwyczaje wielkanocne

26 marca 2013 roku w bibliotece szkolnej po raz kolejny odbył się konkurs na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych, który na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły. W konkursie uczestniczyły dwuosobowe zespoły klas trzecich, które rywalizowały ze sobą rozwiązując: krzyżówkę, zagadki, quiz, układając z puzzli świąteczną kartkę i redagując życzenia oraz wybierając odpowiednią odpowiedź. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat polskich tradycji i zwyczajów. Natomiast jury w składzie: pani wicedyrektor Anna Lichańska, pani logopeda Beata Piwko i pani praktykantka Ewelina Oporska ostatecznie po podliczeniu wszystkich punktów przydzieliło:

I miejsce klasie III c – Agata Piłat, Roksana Górska,

II miejsce klasie III d – Wiktoria Jasińska, Elwira Kotowicz,

III miejsce klasie III b – Marta Bobrowska, Julia Koba,

IV miejsce klasie III a – Agata Czajkowska, Roksana Jacyszyn.

Trzecioklasistom gratulujemy, a każdy z nich otrzymał nagrodę i pamiątkowy dyplom.

Joanna Gawrońska

Dorota Adryańczyk