„Aby Święta Bożego Narodzenia zbliżały ludzi do siebie

„Są święta w naszym kalendarzu

najdroższe i najbliższe,

bo wywołują falę marzeń

najczulszych i najmilszych.”

21 grudnia 2012 roku w naszej szkole panowała uroczysta i odświętna atmosfera. Był to dzień, który wprowadzał uczniów oraz nauczycieli w magię i czar Świąt Bożego Narodzenia.

Wychowawcy z uczniami spotkali się i złożyli sobie życzenia podczas klasowych Wigilii. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd.

Dopełnieniem tego wyjątkowego dnia był piękny koncert bożonarodzeniowy dla klas I – III  w wykonaniu uczniów klasy I A i lidera wolontariatu Dawida Jasiewicza pod kierunkiem pani Małgorzaty Wawulskiej, pani Grażyny Kopeć, pani Doroty Adryańczyk i pani Beaty Piwko oraz klas IV – VI w wykonaniu zespołu wokalnego pod opieką pani Marzeny Wolskiej, uczniów Karoliny Cholewińskiej, Dawida Paluszkiewicza, Natalii Wieczorek, Darii Marciniak, Tomasza Sawki pod kierunkiem pani Joanny Gawrońskiej i pani Anny Lichańskiej. Natomiast fragment Ewangelii św. Łukasza mówiący o narodzeniu Jezusa przeczytał ks. Marcin Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na koniec pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia wesołych świąt i wymarzonych prezentów pod choinką, co jeszcze bardziej uświadomiło nam, że święta tuż, tuż.

Joanna Gawrońska

Anna Lichańska