Wybory do SU

Dnia 27.09.2012 roku odbyły się wybory do Dużego Samorządu Uczniowskiego. Do głosowania uprawnione były „Trójki klasowe” Oprócz wyborów członków do Dużego SU, gospodarze, zastępcy oraz skarbnicy wybrali również opiekunów do Samorządu, panią Agnieszkę Rzeczkowską, panią Alicję Balcerzak oraz panią Dorotę Sławieńską. Oto skład Dużego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2012/2013:

Przewodniczący - Dawid Jasiewicz

Zastępca  - Michał Pawlicki

Świeżo upieczony samorząd ma wiele propozycji, oto kilka przykładów:

- Dyskoteka Karnawałowa,

-  Szkolna Olimpiada,

-  Konkurs Talentów.

4 października odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunami są: pani Beata Piwko, pani Milena Pokusa i pani Anna Stefaniak. Zjawili się na nich przedstawiciele wszystkich oddziałów klas I-III. Gospodarze klas krótko prezentowali swoją osobę wraz z pomysłami dotyczącymi imprez i uroczystości szkolnych, a także postulatami klas dotyczącymi wyjazdów na basen, dni bez mundurków szkolnych, czy uruchomienia szkolnego radiowęzła. W wyniku głosowania ustalono następujący skład samorządu:

Przewodnicząca - Julia Koralewska

Zastępca - Dominika Fiodorowicz