Archiwum artykułów

Apel „Bądź bezpieczny”

30 października w naszej szkole odbył się apel dla uczniów klas I – V, który dotyczył bezpiecznych zachowań na drodze. Uczniowie klasy II d pod kierunkiem Pani Małgorzaty Marek i Pani Izabeli Drapińskiej – Walasek zaprezentowali ciekawe scenki, piosenki i recytację wierszy, które w obrazowy sposób uświadomiły widzom jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Zaangażowanie młodych artystów i praca nauczycieli zasługuje na wielkie uznanie. W apelu uczestniczył również zespół muzyczny pod kierunkiem Pani Marzeny Wolskiej, który pokazał nie tylko wokalne, ale również taneczne uzdolnienia. Całemu wydarzeniu towarzyszyła prezentacja multimedialna przedstawiająca różne zachowania uczestników ruchu drogowego.

Mamy nadzieję, że wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa na drogach nasi uczniowie zapamiętają i będą się do nich stosować.

Apel był jednym z wielu zadań związanych z realizacją programu „Bądź bezpieczny” pod patronatem wolontariatu Działaj Lokalnie.

Za zaangażowanie nauczycieli dziękuję – koordynator projektu A. Walczak