Archiwum artykułów

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole był prawdziwie świątecznym dniem. 14 października, już od rana, uczniowie naszej szkoły szykowali niespodzianki wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji oraz pracownikom obsługi. Pierwszą z nich było wręczenie przez reprezentantów społeczności uczniowskiej szczerych, rymowanych życzeń. Następną niespodzianką był, przygotowany przez Mały i Duży Samorząd Uczniowski, występ artystyczny. Uczniowie, ci młodsi i ci starsi, przygotowali piękne życzenia, wiersze, śmieszne skecze i inne scenki wymagające talentu aktorskiego. Oprawą muzyczną zajęli się uczniowie należący do chóru prowadzonego przez panią Marzenę Wolską i do zespołu muzycznego prowadzonego przez panią Aldonę Śmigielską. Jak różnorodny był występ, tak wiele emocji on wywoływał: radość, wzruszenie, wdzięczność i satysfakcję z dotychczasowej pracy.