Archiwum artykułów

Międzynarodowy Dzień Teatru

Z radością informujemy, że w czwartek b.r. z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru odbyła się prawdziwa uczta teatralna przygotowana przez uczniów naszej szkoły.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w scence kabaretowej pt. „Pajdokracja” pod kierunkiem p. Anny Rudzkiej.

Obejrzeliśmy również przedstawienie „Trzy świnki” w reżyserii p. Izabeli Drapińskiej-Walasek, w którym uczniowie wykazali niesamowity talent do interpretacji tekstu i za pomocą pacynek wyczarowali zabawny świat baśni.

Całość przedstawianych treści uświetniła prezentacja wykonana przez Jakuba i Tomasza z klasy VI E pod kierunkiem p. Haliny Bajor.

Za zaangażowanie serdecznie dziękujemy członkom koła artystycznego: Julii Mioduszewskiej, Mai Kurkowskiej, Jakubowi Tornow, Tomaszowi Tornow, Mateuszowi Kupraczowi, Alicji Parkitnej, Patrycji Nowakowskiej, Natalii Kulińskiej, Kindze Lackiej, Weronice Hornickiej, Julii Kowalewskiej oraz uczniom klasy IV D: Oli Kaczmarczyk, Uli Piłat, Dominice Fiedorowicz, Martynie Strzeleckiej, Hubertowi Kontowskiemu, Julianowi Tepurskiemu, Wiktorii Ładziak i czekamy na kolejne odsłony talentów młodych aktorów.

Panu Marcinowi należy się szczególne uznanie za nieocenioną pomoc. Dziękujemy.