Archiwum artykułów

Pierwszaki na start !!!

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w naszej szkole miało miejsce ślubowanie pierwszoklasistów oraz pasowanie ich na uczniów. W obecności gości: burmistrza miasta – p. Arkadiusza Klimowicza, księdza proboszcza Eugeniusza Gnibby, zastępcy komendanta Straży Granicznej – p. Mirosława Gniady, przewodniczącej Rady Rodziców – p. Izabeli Bednarczyk, dyrekcji szkoły, rodziców a także przyjaciół szkoły dzieci oficjalnie zostały przyjęte do szkolnej społeczności.

Podczas szkolnej uroczystości przedstawiciele klas czwartych przywitali najmłodszych cennymi radami i wesołą piosenką, a pani Małgorzata Wawulska – wicedyrektor szkoły przeprowadziła pierwszy szkolny egzamin z recytacji wiersza Wł. Bełzy „Kto ty jesteś”. Po dobrze wypełnionym obowiązku przyszedł czas na ślubowanie a następnie pasowanie, którego dokonali: burmistrz miasta p. Arkadiusz Klimowicz, dyrektor p. Katarzyna Łusiewicz oraz wicedyrektorki: p. Małgorzata Wawulska i p. Anna Lichańska. Wspólnym zdjęciem i spotkaniem z wychowawcami zakończyła się ta podniosła uroczystość.

Witamy w naszej szkole uczniów:

klasy Ia (wych. J. Tomczyk),

klasy Ib (wych. W. Mordacz),

klasy Ic (wych. A. Bukowska),

klasy Id (wych. B. Hulewska).