Archiwum artykułów

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

15 maja 2014r. najlepsza dziesiątka trzecioklasistów z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Sławnie. Aby reprezentować szkołę, uczniowie klasy IIIc - Mateusz Król, Matylda Bukowska, Aleksander Klimowicz, Maja Siemiątkowska i Dorian Borkowski, uczniowie IIIe - Miłosz Bukowski, Michalina Jóźwiak, Wiktoria Podlipny, Kinga Witkowska i Patrycja Tarnionek z IIIb przez cały rok przygotowywali się podczas zajęć kółka ortograficznego. Dzięki czemu osiągnęli ogromny sukces, bowiem  Mateusz Król został mistrzem ortografii zajmując I miejsce !!!, a Miłosz Bukowski miejsce - III.

Należy dodać, że to nie jest jedyny sukces Mateusza. 3 kwietnia br.  uczeń wziął udział w Regionalnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich zajmując tam III miejsce. Razem z nim naszą szkołę reprezentował Miłosz Bukowski.

Gratulujemy wielkiego sukcesu naszych uczniów !!!