Archiwum artykułów

Rowerowy sukces ... na dobry początek!!!

07 września 2013 roku uczniowie  klas piątych z  naszej  szkoły  wzięli  udział w „Darłowskich mini wyścigach kolarskich dzieci i młodzieży” zorganizowanych przez klub kolarski „Ziemia Darłowska” i Miasto Darłowo.

Drużyny uczniów (5 dziewcząt i 5 chłopców) miały za zadanie przejechać tor sprawnościowy oraz ścigać się na torze rowerowym. W rywalizacji ze Społeczną Szkołą z Darłówka nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni. Tor pokonali z 10 ujemnymi punktami mniej od rywali. Również wyścig, pomimo drastycznych sytuacji na torze, zakończył się sukcesem naszej drużyny. W nagrodę drużyna zdobyła dla szkoły puchar oraz rower, który posłuży uczniom - zwłaszcza do zdawania egzaminów na kartę rowerową. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział.