Archiwum artykułów

I miejsce chłopców z SP3 Darłowo

Z końcem roku w naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej chłopców w kategorii dwójek o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięło udział 10 zespołów z SP3 Słupsk, SP Włynkówko, SP3 Darłowo.

I miejsce i Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła dwójka chłopców z SP3 Darłowo (Witor Żmuda, Aleksander Bednarczyk), która w meczu finałowym pokonała SP3 Słupsk 20:18.

II m. dla SP3 Słupsk (zespół 1), III m. dla SP3 Słupsk (zespół 2), IV m. dla SP Włynówko (zespół 1), V m. dla SP3 Słupsk (zespół 3), VI m. dla SP3 Słupsk (zespół 4), VII m. dla SP3 Darłowo (zespół 2), VIII m. dla SP Włynówko (zespół 2), IX m. dla SP3 Darłowo (zespół 4), X m. dla SP3 Darłowo (zespół 3).

Opiekunem zespołów z SP3 Darłowo był Jerzy Roszak.

Zaznaczyć należy, że chłopcy z Darłowa uczęszczają na zajęcia DMKS Delfin, który był współorganizatorem turnieju.

W organizacji turnieju pomogli Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie, Piekarnia P. Kendzi, sklep P. Koczana i Urząd Miasta w Darłowie.