Archiwum artykułów

Przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka”

„Dawno, dawno temu,

za siedmioma lasami,

stał ogromny zamek

z trzema wieżyczkami.

No, a kto w nim mieszkał?

Wszystkim znana Śnieżka.”

26 marca, po wielotygodniowych przygotowaniach dzieci grupy świetlicowej, doszło do wystawienia przedstawienia teatralnego pt. „Królewna Śnieżka”. Występ przeznaczony był dla klas I. Widzowie mogli przenieść się do krainy bajek. Bajkowy świat dzieci jest pełen miłości i ufności do ludzi i świata, w którym żyją. Artystyczne doznania wzbogacają świat uczuć dziecka. Teatrzyk uświadamia dzieciom poczucie własnej wartości, umiejętności i talentów. Przedstawienie było dla nas dostarczaniem sobie wzajemnej radości, co można uznać za największy sukces dzieci i dorosłych. Występ został nagrodzony głośnymi brawami. Podziękowania należą się również rodzicom za ogrom pracy w przygotowaniu kostiumów dla aktorów.

Alicja Głodowska, Dorota Sławińska