Archiwum artykułów

Stypendia naukowe przyznane

14 marca 2014r. odbył się uroczysty apel, na którym zostały wręczone stypendia za najlepsze wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe ufundowane przez Urząd Miasta w Darłowie. Gośćmi uroczystości byli: pan Zbigniew Mielczarski z Referatu Oświaty i Spraw Publicznych, pani Izabela Bednarczyk Przewodnicząca Rady Rodziców oraz rodzice nagrodzonych uczniów. Przemówienia z okazji wręczenia stypendiów wygłosili pani Dyrektor Katarzyna Łusiewicz oraz przedstawiciel władz miasta pan Zbigniew Mielczarski. Nad częścią artystyczną apelu przygotowaną i prezentowaną przez uczniów klas szóstych czuwały opiekunki Samorządu Uczniowskiego. O oprawę muzyczną zadbała, jak co roku pani Marzena Wolska. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Stypendia naukowe za I semestr otrzymali następujący uczniowie:

Klasa IVA

Anna Grodzka