Archiwum artykułów

Vedic Art

8.01.2014 r. w świetlicy szkolnej miało miejsce wyjątkowe spotkanie. Pani Alex Włodarczyk poprowadziła zajęcia z Aura Soma dla grypy świetlicowej. Dzieci odpoczywały przy ciekawych dźwiękach mis kutych o pełni księżyca. Ponad to, miały okazję poznać sposób oddychania, który ma na celu wyciszenie i relaks. Następnie, uczniowie ćwiczyli swoją wyobraźnię i intuicję poprzez malowanie intuicyjne metodą pięciu stadiów wiejącego wiatru. Efekty zabawy i pracy wspólnie zawiesiliśmy i z dumą podziwialiśmy bez oceniania, porównywania, jedynie poprzez wyrażanie wrażeń, z czym kojarzy nam się dany obraz. Dzieci były bardzo zadowolone z tak fascynującego spotkania, które było bardzo kreatywne i energetyzujące.

Alicja Głodowska