Archiwum artykułów

Niezwykłe odwiedziny

21 marca zawitała do naszej szkoły tajemnicza postać ubrana w kwiaty z uśmiechem na ustach. Czy wiecie kto to mógł być? Oczywiście pani Wiosna. W kolorowym nastroju uczniowie i nauczyciele przywitali ją w progach naszej szkoły. Pani Wiosna sprawiła nam w prezencie przepiękna słoneczną pogodę. Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego odwiedzili wraz z nią Urząd Miejski, w celu przekazania dobrej wiadomości. Część klas I-III wybrała się w poszukiwaniu oznak nowej pory roku. Drzwi i korytarze budynku szkoły rozkwitły wiosennym klimatem. Dodatkową atrakcją była pani Zima ubrana w białą, długą suknię. Wybrani uczniowie żegnając ją mieli za zadanie pokryć białe płótno sukni kwiecistym wzorem. Była ta wyśmienita zabawa. Po tej niesamowitej przemianie zimy w wiosnę pozostała pamiątka – wielobarwna, nowa sukienka, która przy wejściu do szkoły będzie nam przypominać ten wyjątkowy dzień.