Archiwum artykułów

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

12 września 2013r. w naszej szkole odbyły się wybory przewodniczącego Dużego Samorządu Uczniowskiego. Z trzech zgłoszonych kandydatur Amelii Tomaszewskiej z IVA, Alicji Parkitnej z VIC i Jakuba Skrzypczyńskiego z VIC, zgromadzeni przedstawiciele trójek klasowych, wybrali w wyniku tajnego głosowania przewodniczącego oraz jego zastępcę. Wyniki głosowania przedstawiają się następująco: Jakub Skrzypczyński z liczbą głosów 21 został przewodniczącym Dużego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014. Jego zastępcą została Alicja Parkitna, na którą głosowało 17 osób.

18 września 2013r. odbyły się także wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy reprezentanci klas I-III przedstawili swoją autoprezentacje, oraz wspaniałe pomysły pracy Małego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2013/2014. W drodze głosowania wybrano przewodniczącą MSU - Emilię Karską, zastępcę - Karolinę Galińską oraz sekretarza - Patrycję Tarnionek.