Adryańczyk Dorota – biblioteka |
Bajor Halina – matematyka |
Barankiewicz Katarzyna – język angielski |
Bernacka Maria – język polski |
Bobrowska Dorota – edukacja wczesnoszkolna |
Borkowska Dorota – pedagog specjalny |
Borowski Miłpsław – nauczanie specjalne, EEG |
Breszka Monika – język angielski, historia |
Brzozowska Małgorzata – przyroda, biologia |
Bukowska Anna – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja |
Chmielarz Paulina – psycholog |
Czajkowska Violetta – matematyka |
Czajkowski Andrzej – informatyka |
Czarnuch Jolanta - technika, infromatyka, edukacja dla bezpieczeństwa |
Czarnuch Karolina - świetlica |
Domańska Katarzyna – język polski |
Dominiak Paula - nauczyciel współorganizujący kształcenie, edukacja wczesnoszkolna |
Filewicz Edyta – pedagog |
Gawrońska Joanna – biblioteka |
Gruszewska-Kraska Joanna – nauczanie specjalne. rewalidacja |
Hamerling Artur – historia, wiedza o społeczeństwie |
Iwanowska Joanna – edukacja wczesnoszkolna, nauczanie specjalne |
Jarzębska Urszula – doradztwo zawodowe |
Jaźwińska Ewa – matematyka, integracja sensoryczna |
Jączek Żaneta - świetlica |
Jedliński Marek - religia |
Kalinowska Barbara – chemia, biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie |
Kasprzykowska Magdalena – matematyka |
Kmiecik Radosław – historia |
Kolanek Beata – biblioteka, nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Kolanek Marzena – język polski |
Kołodziej Karolina – nauczanie specjalne, integracja sensoryczna |
Konkolewska Joanna – religia |
Kosacki Radosław – wychowanie fizyczne |
Kosiorek Anna – język angielski |
Kosowska Monika – biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie |
Kruk Ewa – matematyka |
Kuriata Angelika – język polski |
Lesner Dominika – plastyka, muzyka, wychowanie do życia w rodzinie |
Lichańska Anna – pedagog |
Lichocka Dominika – nauczanie specjalne |
Lokś Magdalena – muzyka, plastyka, technika |
Lubowiecka Iwona – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja |
Łagutko Kamila - wychowanie fizyczne |
Łusiewicz Katarzyna – matematyka, informatyka |
Majchrzak Justyna – język polski, historia, wiedza o społeczeństwie |
Majda Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja |
Marek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, integracja sensoryczna |
Ordak Aneta - język polski, język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Ososko Grażyna – religia |
Pacyniak Magdalena – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja |
Podlasiewska Magdalena – edukacja wczesnoszkolna |
Raczkowska Małgorzata – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja |
Rudzka Anna – język polski |
Rynkowska Anita – język angielski |
Rzeczkowska Agnieszka – geografia |
Rzeczkowski Łukasz – informatyka |
Sawosz Roksana – nauczanie specjalne |
Siadaczka Katarzyna – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja |
Sikorska-Barancewicz Aldona – edukacja wczesnoszkolna |
Skoneczna Bogusława – edukacja wczesnoszkolna |
Sobieraj Ewa – język niemiecki, etyka, rewalidacja |
Sołtan Marta – fizyka, matematyka |
Staruch Krystyna – religia |
Stefaniak Anna – edukacja wczesnoszkolna, język angielski |
Szymańska Ewa – język angielski |
Śmiech Artur – matematyka |
Śmigielska Aldona – edukacja wczesnoszkolna |
Tatuśko Bożena – edukacja wczesnoszkolna |
Tomczyk Justyna – plastyka, technika |
Wandas Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja |
Wardzińska Małgorzata – nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Wawrzyniak Marek – zajęcia dodatkowe |
Wawulska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna |
Węgrzyn Natalia – nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Wiernicki Remigiusz – wychowanie fizyczne |
Wierszel Joanna – świetlica |
Wojciechowska Paulina – pedagog |
Wojtkowska Beata – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja |
Woźniak Agata - wychowanie fizyczne |