I   Międzyszkolny Turniej Minisiatkówki chłopców

05 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie odbył się I Międzyszkolny Turniej Minisiatkówki chłopców. W sportowej imprezie udział wzięli siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Łęknie – aktualny wicemistrz województwa zachodniopomorskiego, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu – półfinalista mistrzostw województwa oraz gospodarze SP3 Darłowo – półfinalista mistrzostw województwa. W poszczególnych meczach uzyskano następujące wyniki:

SP 3 Darłowo- SP Łękno 1:2

SP Łękno – SP 6 Kołobrzeg 0:2

SP 6 Kołobrzeg – SP 3 Darłowo 2:1

I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu,

II miejsceSzkoła Podstawowa w Łęknie,

III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie.

Chłopcy z Trójki, z meczu na mecz grali coraz lepiej, co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi turniejami – powiedział opiekun SP 3 Darłowo Jerzy Roszak. Skład zespołu SP3: Patryk Pyszniak, Dominik Rybarczyk, Dominik Giełażyn, Krystian Brzezina, Bartosz Wiernicki, Dawid Adamelak, Sebastian Bocheński, Michał Ciach, Marcin Kamin, Jakub Wojciechowski, Patryk Hajdas.

JR