Artykuły bieżące

Archiwum artykułów

Świetlik

Dzień Matki

„Bo mama ma siedem serc i one wznoszą dziecko do nieba”

We wtorek - 27 maja w naszej szkole, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Na wspólną imprezę zaproszone zostały wszystkie mamy wolontariuszy oraz uczestników kół czytelniczych. Dzieci przygotowały krótki występ artystyczny. Recytując wiersze, śpiewając przepiękne piosenki przy akompaniamencie niezastąpionej p. Grażyny Kopeć, przekazały swoim mamom, jak bardzo je kochają i jak wiele one dla nich znaczą. Wielkie wzruszenie „z łezką w oku”, wywołała prezentacja multimedialna, ukazująca wzajemne uczucia łączące matkę i dziecko w różnych okresach życia, przygotowana przez byłego Lidera SKW Dawida Jasiewicza. Uroczystość uświetniła recytacja wierszy o matce, które zaprezentowały darłowskie poetki: p. E. Gagjew i p. E. Maraśkiewicz. Po występie każde dziecko podarowało swojej mamie własnoręcznie wykonaną laurkę. Następnie mamy zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Opiekunowie SKW

i kół czytelniczych