Artykuły bieżące

Archiwum artykułów

Świetlik

II Szkolne Igrzyska Olimpijskie „Trójka 2014”

12 czerwca nastąpiło uroczyste zakończenie drugich Szkolnych Igrzysk Olimpijskich „Trójka 2014”. Najlepsi uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Uczniowie klas IV-VI mogli rywalizować w wielu dyscyplinach, indywidualnie: w rzucie piłeczką palantową, w skoku w dal, w biegu krótkim. Młodzi zawodnicy mogli również brać udział w zmaganiach drużynowych, takich jak: dwa ognie dla klas IV, piłce ręcznej dla klas V oraz piłce siatkowej dla klas VI. Dwu tygodniowe potyczki sportowe przebiegały w miłej atmosferze. Szczególne podziękowania należą się nauczycielom wf-u, pod których czujnym okiem odbywały się wszystkie rozgrywki. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że sport to czysta radość. Gratulujemy zwycięzcom  i zapraszamy chętnych za rok!

Opiekunowie

Dużego Samorządu Uczniowskiego