Jest taki dzień

2 stycznia 2020 godz. 19:33:21

Jest taki dzień

„Jest taki dzień” – pod takim hasłem 20 grudnia 2019r. w  Szkole Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego odbyły się przedstawienia bożonarodzeniowe.

Dla uczniów klas 1-5  świąteczny spektakl  przygotowały klasy I c i II e wraz z panią Karoliną Kołodziej, panią Dorotą Sławińską, panią Magdaleną Pacyniak i panią Roksaną Piosik z wychowankami. Dzieci wspaniale recytowały wiersze bożonarodzeniowe. Podczas przedstawienia łatwo było zauważyć talenty artystyczne małych gwiazd. Dzieci zaśpiewały wiele piosenek świątecznych., a występ uświetnił taniec w wykonaniu dziewczynek z I c.

W tym samym czasie dla klas 6-8  uczennice z zespołu 13 i przyjaciele pod opieką pana Artura Hamerlinga oraz wychowankowie pani Marzeny Wolskiej zaprezentowali koncert  najpiękniejszych polskich kolęd.

Dekoracja przykuwała uwagę i skutecznie wprawiła w świąteczny nastrój. Za wypożyczenie sprzętu serdecznie dziękujemy Pani Monice Głuszek i Darłowskiemu Ośrodkowi Kultury.

Nad całością czuwały panie: Magdalena Lokś, Małgorzata Majda oraz Anna Stefaniak.