Adryańczyk Dorota – biblioteka

Bajor Halina – matematyka

Barankiewicz Katarzyna – język angielski

Bernacka Maria – język polski

Bobrowska Dorota – edukacja wczesnoszkolna

Borkowska Dorota – nauczyciel współorganizujący kształcenie

Borowski Miłosław – język niemiecki, rewalidacja

Breszka Monika – język angielski, historia

Brzozowska Małgorzata – przyroda, biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

Bukowska Anna – edukacja wczesnoszkolna

Chmielarz Paulina – psycholog

Chomicka Paulina – język angielski

Czajkowska Violetta – matematyka

Czajkowski Andrzej – informatyka

Dądera Norbert – fizyka

Filewicz Edyta – pedagog

Gawrońska Joanna – biblioteka

Gruszewska-Kraska Joanna – nauczyciel współorganizujący kształcenie, świetlica, rewalidacja

Hamerling Artur – historia, wiedza o społeczeństwie

Iwanowska Joanna – edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczanie specjalne

Jastrzębska Dorota  – język angielski

Jaźwińska Ewa  – matematyka, socjoterapia

Jączek Żaneta - świetlica

ks. Jedliński Marek - religia

Kalinowska Barbara – chemia

Kasprzykowska Magdalena – matematyka

Kmiecik Radosław – historia

Kolanek Beata – biblioteka

Kolanek Marzena – język polski

Kołodziej Karolina – nauczanie specjalne, rewalidacja

Kosacki Radosław – wychowanie fizyczne

Kosowska Monika – biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie

Kotas Natalia - świetlica, wychowanie fizyczne, rewalidacja

Krakowiak Justyna – język polski

Kruk Ewa – matematyka, technika

Kuriata Angelika – język polski

Kwiatkowska Anna – chemia

Lesner Dominika – plastyka, biologia, wychowanie do życia w rodzinie, etyka

Lichańska Anna – pedagog

Lichocka Dominika - nauczanie specjalne

Lokś Magdalena – świetlica, język niemiecki

Lubowiecka Iwona – edukacja wczesnoszkolna

Łusiewicz Katarzyna – matematyka, informatyka

Majchrzak Justyna – historia, język polski, wiedza o społeczeństwie

Majda Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Marek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Mordacz Wioletta – edukacja wczesnoszkolna

Nowak-Pawlicka Agnieszka – język polski

Ososko Grażyna – religia

Pacyniak Magdalena – edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja

Piwko Beata - logopeda

Podlasiewska Magdalena – edukacja wczesnoszkolna

Raczkowska Małgorzata - świetlica

Rudzka Anna – język polski

Rzeczkowska Agnieszka – geografia, technika

Rzeczkowski Łukasz – informatyka

Siadaczka Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna

Sikorska-Barancewicz Aldona – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja

Sławińska Dorota – edukacja wczesnoszkolna

Sobieraj Ewa – język niemiecki

Sołtan Marta – fizyka

Staruch Krystyna – religia

Stefaniak Anna – edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Szajner Krzysztof – muzyka

Szymańska Ewa – język angielski

Śmiech Artur – matematyka

Śmigielska Aldona – edukacja wczesnoszkolna

Tatuśko Bożena – edukacja wczesnoszkolna

Tocha Katarzyna – nauczanie specjalne

Tomczyk Justyna – plastyka, technika

Tousty Małgorzata – geografia, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe, rewalidacja

Ustaszewska Joanna (s. Paula) - religia

Wandas Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

Wasiuk Wiesława – język polski

Wawrzyniak Marek – zajęcia dodatkowe

Wawulska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Węgrzyn Natalia – świetlica, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Wiernicki Remigiusz – wychowanie fizyczne

Wojciechowska Paulina – pedagog

Wojtkowska Beata – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

Woźniak Agata – wychowanie fizyczne

Żmuda Beata – wychowanie fizyczne