Z książką Ci do twarzy!

14 stycznia 2020 godz. 19:36:19

Z książką Ci do twarzy!

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i zadań promujących modę na czytanie, nasza biblioteka szkolna zorganizowała konkurs fotograficzny – Sleeveface w bibliotece szkolnej, czyli ubrani w książkę. Nowoczesny i zabawny pomysł popularyzujący czytelnictwo i bibliotekę szkolną okazał się dużym wyzwaniem. Efekt prac uczniów był zaskakujący, co pokazało, że wymyślone montaże wymagały od uczniów wyobraźni i kreatywności. Na konkurs wpłynęło 6 prac, spośród nich jury równorzędnie nagrodziło i oceniło powstałe obrazy, które można obejrzeć w bibliotece na wystawie podsumowującej konkurs. Serdecznie gratulujemy: Zuzannie Bednarczyk, Dominikowi Głębockiemu, Wiktorowi Łukaszewskiemu, Magdalenie Dorsz, Fabianowi Leszczyńskiemu oraz Mai Breszce.