Koncert Noworoczny

23 stycznia 2020 godz. 21:30:17

Koncert Noworoczny

W środę, 22. stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Franciszkańskiej odbył się koncert noworoczny „Z piosenką w Nowy Rok…”. Przed licznie zgromadzoną publicznością występujący zaprezentowali swoje umiejętności w śpiewie i tańcu. Można było usłyszeć również rytmiczne, wpadające w ucho  piosenki, jak i nostalgiczne, polskie kolędy i pastorałki. W koncercie brali udział uczniowie SP 3 w Darłowie, wśród nich także zespół „13 i przyjaciele”. Gościnnie wystąpiła młodzież z darłowskiego liceum i szkoły morskiej oraz tancerze z grupy tanecznej „Revoltade”, którzy zatańczyli walca i tango.

Nasz koncert uświetnili swoją obecnością przyjaciele szkoły, przedstawiciele wielu instytucji, nasi emerytowani pracownicy, dziadkowie, babcie oraz rodzice Dziękujemy wszystkim za przybycie i gorące brawa, nauczycielom za przygotowanie dzieci i młodzieży do koncertu, a pracownikom za sprawną i fachową obsługę.