Chłopcy z SP 3 Darłowo Mistrzami Powiatu

3 lutego 2020 godz. 20:09:59

30 stycznia 2020 roku, w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Darłowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach udział wzięły tylko dwie szkoły z powiatu sławieńskiego – Szkoła Podstawowej nr 3 ze Sławna i Szkoły Podstawowa nr 3 z Darłowa. Zawodnicy zagrali dwa sety do 25 punktów. Goście ze Sławna dzielnie walczyli, ale ulegli naszym reprezentantom 2:0. Zarówno w pierwszym jak i drugim secie chłopcy z SP 3 Darłowo wyszli bardzo skoncentrowani i nastawieni na zwycięstwo, popełniając małą ilość własnych błędów nie pozwolili zbliżyć się rywalom na choćby remis. Zawodnicy z SP 3 Darłowo awansowali do kolejnego etapu rywalizacji szkolnej. Tym razem już będzie dużo trudniej nao

Skład zespołu: Perżyło Filip, Wieczorek Wiktor, Kopiński Tobiasz, Paduch Nikodem, Koński Kacper, Kasprzykowski Kacper, Makuch Remigiusz, Sadłowski Mikołaj, Polakowski Krzysztof, Lupke Julian, Śpich Wiktor.