Wirtualny gabinet pedagogiczno – psychologiczny

26 lutego 2021 godz. 14:59:01

Wirtualny gabinet pedagogiczno – psychologiczny

Drodzy Nasi Uczniowie klas 4-8,

mija kolejny miesiąc, w którym nie chodzimy do szkoły, kolejny miesiąc izolacji. Wierzymy, a nawet wiemy, że część z Was naprawdę tęskni za szkołą. Za budynkiem wypełnionym ludźmi, za lekcjami, na których trzeba siedzieć w ławce, ale za to z kolegą lub koleżanką, za hałasem na przerwach, za normalnością.

Tymczasem, dopóki normalnie nie będzie, otwieramy nasz wirtualny gabinet pedagogiczno - psychologiczny. Jeśli chcecie porozmawiać - o wszystkim - o Waszych myślach i uczuciach, o Waszych bliskich, o tym, jak radzicie sobie z różnymi trudnymi sytuacjami... jeśli chcecie po prostu zobaczyć się z nami, usłyszeć słowa wsparcia lub wsparciem się podzielić... jeśli szukacie pomocy lub po prostu rozmowy - jesteśmy!

Kontaktujcie się z nami.

Czekamy na Was na platformie MEET, wejście na HASŁO: spotkanie. Nie musicie się wcześniej z nami umawiać, po prostu wchodźcie na spotkanie...

Terminy naszych wirtualnych spotkań:

Poniedziałek - godz. 14.15 - 15.15 pedagog Paulina Wojciechowska

Wtorek - godz. 16.15 - 17.15 - psycholog Mariola Kowalczyk