Jesienny jeż

19 listopada 2021 godz. 17:06:51

Jesienny jeż

W październiku w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Jesienny jeż”. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Konkursowe jeżyki zostały zrobione z materiałów z surowców wtórnych lub skarbów jesieni. Bardzo dziękujemy Miastu Darłowo, Stowarzyszeniu DLGR, Radzie Rodziców przy SP3 Darłowo za wsparcie finansowe w zakupie nagród dla nagrodzonych uczniów.

Dyplomy i nagrody trafiły do uczniów w dwóch kategoriach wiekowych:

KLASY 1-3

2 miejsce: Amelia Hałat

3 miejsce: Wiktoria Broniszewska, Szymon Król

Wyróżnienia:

Aleksandra Białowąs, Jarek Wiśniewski, Ina Walczuk, Ula Andrzejak, Pola Skowrońska, Natalia Malec, Kinga Wojciechowska, Wiktoria Anzel, Lara Bober, Michał Budzyński, Klara Brzeska, Zosia Stefaniak, Julia Makarewicz, Liliana Guzenda, Lenka Kaźmierska, Antonina Dusza, Alan Sołtan, Lena Kopal, Zosia Skowrońska i Lena Ziółkowska.

Nauczycielki świetlicy