Jesteśmy 4 szkołą w województwie !!!

5 czerwca 2022 godz. 18:40:47

Jesteśmy 4 szkołą w województwie !!!

18.05.2022r. reprezentacja szkoły w piłce siatkowej klas 7 i 8 udała się do Pyrzyc na Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców. Zawodnicy z Darłowa spotkali się tam z najlepszymi drużynami z województwa zachodniopomorskiego. Nasi chłopcy rozegrali bardzo emocjonujące mecze zostawiając sporo „serducha” na parkiecie. W jednym z najciekawszych i stojącym na bardzo wysokim poziomie sportowym i emocjonalnym meczu, reprezentacja SP3 Darłowo spotkała się z gospodarzami z Pyrzyc i po prawie 1,5 godzinnym meczu zwyciężyła przy pełnych trybunach gospodarzy 2:1.

Kolejne mecze to walka i chęć wygrania całego turnieju. Lecz jak to w sporcie bywa, raz się wygrywa raz się przegrywa. W całym turnieju tak się potoczyły losy, że naszym chłopakom zabrakło jednego seta by zdobyć 2 miejsce i w całym rozrachunku zajęli najbardziej nielubiane w sporcie 4 miejsce. Za co należą się im duże BRAWA!!! Przeszliśmy powiaty, regiony, półfinały, docierając do finału, w którym zabrakło troszkę szczęścia ale i tak jesteśmy mega dumni.

BRAWO SP3 Darłowo !!!

R. Wiernicki