Akcja „Szkoły Pełne Talentów”

22 września 2022 godz. 18:33:48

Akcja „Szkoły Pełne Talentów”

Nasza szkoła uczestniczy w akcji Lidla dedykowanej polskim szkołom „Szkoły Pełne Talentów”.

Akcja polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki będą otrzymywać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy - za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.

Zebrane w ten sposób Talenciaki można przekazać wybranej szkole w formie fizycznej lub elektronicznej

aktywując na stronie lidl.pl/szkoly  kod numeryczny

skanując smartfonem kod QR

i przypisać je wybranej szkole

Kupony można również przynosić do szkoły i wrzucać do wystawionych żółtych pudełek. Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na nowoczesne wyposażenie szkoły.

Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii - przed nami 6 losowań, w których jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona pracownia informatyczna, monitory interaktywne, podłogi multimedialne lub boty edukacyjne.

Im więcej uczniów, rodziców, nauczycieli, przyjaciół i znajomych włączy się w akcję „Szkoły Pełne Talentów” i pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

Zbierajmy Talenciaki!!