Mistrzowie powiatu w mini piłce siatkowej

24 stycznia 2023 godz. 15:08:17

Mistrzowie powiatu w mini piłce siatkowej

W dniach 18 i 19 stycznia br. odbyły się zawody powiatowe w mini piłkę siatkową chłopców oraz dziewcząt - Igrzyska Dzieci. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.

Rywalizacja przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, było dużo zabawy oraz dobrej gry w siatkówkę. Zawodnicy z naszej szkoły pokazali swoje nieprzeciętne umiejętności nabyte na lekcjach wychowania fizycznego oraz w klubach "Stocznia" Darłowo oraz "Delfin" Darłowo, w których doskonalą swoje umiejętności.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy spisali się znakomicie wygrywając swoje wszystkie mecze nie tracąc ani jednego seta.

Plasując się na najwyższym stopniu podium zespoły dziewcząt i chłopców zakwalifikowały się do dalszej fazy rozgrywek – etapu regionalnego

Życzymy dalszych sukcesów!

Bardzo dziękujemy za udostępnienie sali gimnastycznej przez Zespół Szkół Morskich w Darłowie.