Drużynowe Biegi Przełajowe !!!

3 października 2019 godz. 20:50:08

Drużynowe Biegi Przełajowe !!!

W czwartek 03.10.2019 r w Sławnie obyły się powiatowe drużynowe biegi przełajowe Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza reprezentacja, 24 uczniów  SP 3 Darłowo wystartowała we wszystkich kategoriach wiekowych. Pogoda dopisała co umożliwiło sprawne przeprowadzenie zawodów. W każdej kategorii brały udział 4 osobowe reprezentacje zarówno chłopców jak i dziewczynek. Nasi zawodnicy pokazali swój waleczny charakter podczas biegu i zaprezentowali się bardzo dobrze na tle zespołów  z powiatu sławieńskiego. Biegacze z „trójki” dobrze bawili się pokazując, że sport to nie tylko rywalizacja ale także spotkanie z rówieśnikami i wspólne wyjazdy w super atmosferze. Duże brawa należą się najmłodszym uczestnikom z roczników 2009,2010 były to ich pierwsze zawody pozaszkolne.

Nasi reprezentacji osiągnęli wyniki:

II miejsce Chłopców Igrzyska Dzieci,

II miejsce Dziewcząt Igrzyska Dzieci,

II miejsce Chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej,

III miejsce Dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej.