13 i przyjaciele

27 listopada 2019 godz. 21:41:44

13 i przyjaciele
W sobotę dnia 23 listopada odbył się w Koszalinie już po raz 18 Przegląd Piosenki Żołnierskiej, Turystycznej i Harcerskiej „Kamasz”. Przegląd organizowany jest przez Klub Garnizonowy Wojska Polskiego i ma zasięg regionalny. Uczniowie naszej szkoły wystąpili jako zespół „13 i przyjaciele”. Utworem „Noc w bacówce” wyśpiewali wyróżnienie za najlepiej wykonaną piosenkę turystyczną.
Wyróżnieni uczniowie to Olimpia Łagutko, Alicja Wojtachno, Maciek Lebiecki, Jagoda Guzowicz, Oliwia Borkowicz, Sandra Kierszniewska i Hania Iwko. Akompaniowali nauczyciele i rodzice: Joanna Lebiecka, Mariusz Iwko oraz Artur Hamerling.
Dzień wcześniej, w piątek 22 listopada, zespół dał koncert dla Darłowskich Seniorów z okazji Dnia Osadnika.
A. Hamerling