Anioł Bożego Narodzenia - wyniki

8 grudnia 2019 godz. 17:41:38

Anioł Bożego Narodzenia - wyniki

5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie rozstrzygnięto konkurs plastyczny na Anioła Bożego Narodzenia. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 3 i Darłowskie Centrum Wolontariatu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów i ich rodzin. Na konkurs wpłynęły 33 prace.

A oto wyniki:

I miejsce - Florentyna Bałbatun kl. IId, Kaja Surdel kl. IIb
II miejsce - Filip Sawa kl. Ic, Hanna Kasprzykowska kl. IIa
III miejsce - Zofia Kuzemczak kl. Ic, Hubert Podsiedlik kl. Ve, Julia Brzozowska kl. IIe

Wyróżnienia otrzymali: Wiktor Wychowałek kl. IIId, Kacper Kasprzykowski kl. VIb, Antonina Bakalarz kl. Ib, Wojciech Koseda kl. Ic, Wiktoria Broniszewska kl. IId, Filip Koseda kl. Ve, Franciszek Sajko kl. VId

Informacja o wręczeniu nagród i dyplomów będzie podana na dzienniku librus i FB
Wszystkie prace będą wystawione na festynie Darłowskiej Laponii Świętego Mikołaja 8 grudnia. Serdecznie zapraszamy do zakupu aniołów i do udziału w imprezie. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie funduszu wolontaryjnego  Darłowskiego Centrum Wolontariatu.

Koordynatorzy konkursu: Małgorzata Marek, Justyna Tomczyk, Ewa Filipek