SP3 Darłowo Vice Mistrzem Powiatu!!!

12 grudnia 2019 godz. 20:12:52

W dniu 11.12.2019 w Sławnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”. Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły w powiatu sławieńskiego. Rywalizowano w 4 kwartach po 5 minut, systemem „każdy z każdym”.

W pierwszym meczu zespół SP3 Darłowo spotkał się z zespołem z Niemicy, chłopaki z „trójki” przystąpili do meczu nie skoncentrowani i przegrali pojedynek 13:6. W kolejnym pojedynku doszło do bardzo zaciętego, pełnego emocji spotkania z gospodarzem zawodów zespołem SP3 Sławno. Bardzo dobra gra zespołowa, walka o każdy metr boiska i dobra skuteczność dały wygraną zespołowi z Darłowa 12:10. W ostatnim meczu przeciwnikiem chłopaków z SP3 Darłowo był zespół ze Starego Jarosławia. Darłowianie rozegrali się na tyle ze zwyciężyli wysoko 24:6.

Gratulacje dla całego zespołu: Koza Wiktor, Wójcik Dominik, Ordak Bartosz, Wierszel Kacper, Borkowicz Kamil, Lichański Kacper, Kulasiński Alan, Kozak Eryk, Fischer Szymon, Gręda Kacper.