„Okładka, jakiej jeszcze nie było”

21 stycznia 2020 godz. 18:45:46

„Okładka, jakiej jeszcze nie było”

Kolejnym przedsięwzięciem zorganizowanym przez szkolną bibliotekę był konkurs czytelniczo-plastyczny „Okładka, jakiej jeszcze nie było”. Uczniowie mieli okazję stworzyć oryginalną wizję obwoluty, oprawy graficznej książki, która wprowadzałaby w jej treść i atmosferę. Prace uczestników miały zróżnicowaną formę i pokazywały talent twórców. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach. Wśród klas IV-V najpiękniejsze prace stworzyły: Zuzanna Paszkiewicz z klasy IVA „Akademia Pana Kleksa” i Blanka Madej z VA „W pustyni i w puszczy”. Wyróżnienia otrzymali: Kornel Kolański z VA „W pustyni i w puszczy”, Antonina Cupiał z 5B „Pogoń za magicznym lisem” i Wiktoria Pilarska z 5A „Harry Potter i więzień Azkabanu” . W kategorii klas VI-VIII najlepsze prace wykonali: Jakub Steciuk z klasy VIF „Władca Pierścienia. Powrót króla.” i Jakub Hańczur z VIB „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Wyróżnienia przypadły Wiktorii Brzeskiej z VIF „Ania z Zielonego Wzgórza” i Aleksemu Nowakowi z VIIID „Kroniki rozdartego świata”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Organizatorzy: Dorota Adryańczyk, Małgorzata Brzozowska, Angelika Kuriata