Konkursu Wiedzy o Druku 3D

9 lutego 2020 godz. 17:46:58

Konkursu Wiedzy o Druku  3D

W ostatni czwartek  przed feriami w Zespole Szkół Morskich w Darłowie odbyła się pierwsza edycja Konkursu Wiedzy o Druku  3D. Troje uczniów z naszej szkoły w składzie: Oliwia Tomasik - 8c, Karolina Wojtyczka - 8c oraz Ignacy Paszkiewicz - 6f, wzięło udział w tych trudnych zmaganiach. Zakres wiedzy, którą musieli się wykazać uczestnicy dotyczył skomplikowanej materii jaką jest druk 3D. To dość nowatorska technologia i nasza szkoła jeszcze nie posiada tych urządzeń ale mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości drukarki 3D pojawią się w naszych klasach. Rywalizacja była bardzo zacięta i wszystkie składy liczyły się w walce o naprawdę cenne nagrody. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce! Serdecznie gratulujemy! Opiekunem naszego zespołu był Andrzej Czajkowski.