Brąz dla szczypiornistek w ramach Mistrzostw Powiatu

4 marca 2020 godz. 21:50:43

Brąz dla szczypiornistek w ramach Mistrzostw Powiatu

Wielkim sukcesem zakończone zostały tegoroczne Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej Igrzysk Dzieci dla naszych dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Hołub Julia, Nowak Weronika, Kubicka Maja, Leska Aleksandra, Bagnucka Hanna, Końska Agata, Warzuchowska Wiktoria, Długasiewicz Maja, Gręda Wiktoria i Rogacz Zuzanna zajęła trzecie miejsce na podium. W turnieju drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Punkty nie były łatwe do zdobycia, ponieważ wszystkie drużyny dawały z siebie wszystko. Wszystkie zawodniczki robiły co w ich siłach, aby wygrać mecz. Lecz zwycięzca mógł być jeden - dziewczynki ze sławieńskiej Trójki - zawodniczki na co dzień grające w tutejszym klubie sportowym Lider. Wielkie brawa dla naszych dziewcząt  za dzielną walkę i  postawę w turnieju.

B. Żmuda