II Miejsce w Mini Piłce Ręcznej „Igrzysk Dzieci”

5 marca 2020 godz. 21:00:53

II Miejsce w Mini Piłce Ręcznej „Igrzysk Dzieci”

W czwartek 5.03.2020 reprezentacja SP 3 Darłowo udała się do Sławna na mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej chłopców. Zawodnicy z „trójki” zaprezentowali bardzo dobrą i konsekwentną grę, pokazując swoje duże umiejętności techniczno-taktyczne, zdobyte na lekcjach wychowania fizycznego. Każdy mecz stał na bardzo dobrym poziomie obfitując w wiele pięknych bramek, a także znakomitych obron bramkarzy. Zawodnicy z Darłowa pokazali w każdym meczu zespołową obronę, lecz brakowało nie raz ogrania na dużej sali przy ataku pozycyjnym. Chłopcy z SP 3 Darłowo po walce ulegli zespołowi ze Sławna i wygrali z rówieśnikami z Postomina zajmując II miejsce.

Skład zespołu: Zorn Błażej, Kieca Wojciech, Szwałek Mikołaj, Wieczorek Wiktor, Dydyna Jakub, Kasprzykowski Kacper, Perżyło Filip, Kopiński Tobiasz, Koński Kacper, Wojciechowski Filip

Opiekun Remigiusz Wiernicki