Europejski Dzień Sportu

26 września 2020 godz. 19:53:59

Europejski Dzień Sportu

Europejski Dzień Sportu obchodzony 25września, to święto ruchu, które pozwala uczestnikom stać się częścią wielkiej europejskiej społeczności. Nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się w to niezwykle ważne wydarzenie. Ten dzień zachęcał do spędzania czasu na zabawie, przy jednoczesnej promocji aktywności fizycznej. Nie tylko na lekcjach wychowania fizycznego, ale także na innych lekcjach dbaliśmy o sprawność fizyczną naszych uczniów. Był z rana jogging na świeżym powietrzu, pojawiły się zabawy z chustą animacyjną i  liną, zabawy z piłkami na sali i na boisku szkolnym, popularny „zbijak”, ćwiczenia śródlekcyjne, tory, obwody stacyjne, wyścigi rzędów, rozgrywki wewnątrzklasowe i inne ciekawe inicjatywy. Tego dnia liczył się tylko ruch. Wielkie brawa dla wszystkich zaangażowanych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Migawki zdjęć najpełniej oddają atmosferę tego dnia.

B. Żmuda