Klasyfikacja Współzawodnictwa Sportowego Szkół

21 października 2020 godz. 18:53:40

Klasyfikacja Współzawodnictwa Sportowego Szkół

Nadszedł czas na podsumowanie  klasyfikacji sportowej szkół za rok szkolny 2019/2020. Był to rok pełen emocji i nieprzewidzianych wydarzeń. Była to nietypowa klasyfikacja. Nie wszystkie zaplanowane imprezy sportowe zostały zrealizowane. Sytuacja związana z wybuchem pandemii znacznie utrudniła i nie pozwoliła na dokończenie wielu zawodów. Uczniowie naszej szkoły startując w biegach przełajowych, biegach drużynowych, w piłce siatkowej, piłce ręcznej, piłce koszykowej czy piłce nożnej zajmowali wysokie miejsca na szczeblach powiatowych, regionalnych czy wojewódzkich. Ogromny trud,  ich zaangażowanie i waleczność  przyczyniły się do osiągnięcia wielkiego sukcesu. We współzawodnictwie szkół podstawowych Powiatu Sławieńskiego w ramach  Igrzysk Dzieci nasi sportowcy zajęli II miejsce. Podobnie- zmagania sportowe uczniów starszych klas VII-VIII - w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zakończyły się na podium, na II miejscu. Wielkie gratulacje dla uczniów reprezentujących naszą szkołę oraz nauczycieli wychowania fizycznego, którzy przyczynili sie do tego wyniku. Nagrodą były dyplomy uznania oraz bony pieniężne do Decathlonu na realizację  zakupu sprzętu sportowego. Wielkie brawa. Trójka tak trzymać!

B. Żmuda