Mikołajki

9 grudnia 2020 godz. 20:55:00

Mikołajki

Rok 2020 ze względu na panującą sytuację wygląda inaczej pod wieloma względami. Nam jednak udało się utrzymać tradycję, kiedy to dzieci 6 grudnia otrzymywały paczki w szkole, no może nie w szkole, ale za  to  w cudownej atmosferze. Tego dnia rodzice wraz z pociechami wybrali się na spacer i wszyscy spotkali się o godzinie 16.00 na rynku obok choinki. Była to duża niespodzianka dla dzieci, zobaczyć się z koleżankami i kolegami oraz przywitać się z wychowawczynią po tak długim czasie. Radości nie było końca, jednak nie była to ostatnia niespodzianka. Największą było przyjście Świętego Mikołaja wraz z podarunkami dla dzieci. Czas ten minął w cudownej atmosferze. Oczywiście nikt nie zapomniał o maseczkach i trzymaniu dystansu społecznego.

D. Lichocka