„Razem na Święta”

23 grudnia 2020 godz. 16:22:48

„Razem na Święta”

Jesteśmy wśród ponad 12 tys. szkół w Polsce, które uczestniczyły w akcji „Razem na Święta” Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Uczniowie z rodzicami, nauczyciele wspólnie organizowali i przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki dla osób starszych i samotnych z najbliższej okolicy. Dzięki zaangażowaniu społeczności Trójki hojnie obdarowani zostali podopieczni i personel Hospicjum w Darłowie, seniorzy członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Darłowie, podopieczni Domu Dziecka, a także sąsiedzi, bliscy naszych uczniów.

Dziękujemy za tak liczny udział w akcji i dobro okazane drugiej osobie! Wbrew pandemii, samotności, reżimowi sanitarnemu potrafimy być i działać Razem na Święta i na co dzień.

Dziękujemy!!

Dyrekcja, nauczyciele, koordynatorzy i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, Koła Caritas i Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Darłowie.