Spotkanie autorskie w 3B

22 grudnia 2020 godz. 21:46:01

Spotkanie autorskie w 3B

W świątecznej atmosferze, przy zimowej herbacie, otuleni zapachem domowych pierników, uczniowie klasy 3B uczestniczyli w wyjątkowym, wigilijnym spotkaniu. Wyjątkowe, bo przedświąteczne i on-line z udziałem uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Gościem specjalnym tego spotkania była mama gospodarza klasy Bartka - pani Joanna Lebiecka, która w przeddzień Bożego Narodzenia przeczytała dzieciom napisaną przez siebie historię pt. „Tuchowskie pszczółki i rajska róża”. Lektura przepiękna i bajkowa. Mama Bartka, opowiedziała również o wykonywanym zawodzie i swoich pasjach. Nauczyciel, fotograf, modelka, pisarka, aktorka – to wszystko można połączyć śpiewająco - jak mówi pani Joanna. Z pasji i miłości tworzy się piękne i dobre rzeczy. Bądźmy dobrzy dla siebie i innych. Rozwijajmy swoje pasje, realizujmy marzenia. Dzielmy się tym co dobre na co dzień i od święta. Pani Asia pisze opowiadania, wiersze, bajki nie tylko dla Bajkolubów. Uczniowie klasy 3B już czekają na kolejne autorskie spotkanie z pisarką, by poznać historię „Drugiego księcia” – bohatera bajki napisanej dla syna Bartka i wierszy na życzenie dzieci Macieja i Hanny.

Dziękujemy za twórcze i radosne spotkanie.

Małgorzata Marek