Rozstrzygnięcie konkursu DBI !!!

16 marca 2021 godz. 20:06:26

Rozstrzygnięcie konkursu DBI !!!

Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice! Drodzy Wychowawcy!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie szkolnych konkursów plastycznych dla uczniów klas I-VIII. Konkursy zostały ogłoszone z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, który obchodzony był 09 lutego 2021 roku. Luty w naszej szkole był miesiącem związanym z profilaktyką dotyczącą właśnie tego, jakże istotnego tematu.

Przypominamy o tematyce konkursów. W kategorii klas I-III był to konkurs nt. „Jak wyobrażasz sobie Strażnika Internetu”, w kategorii klas IV-VI konkurs plastyczny dotyczący stworzenia logo nt. „Bezpieczeństwo w sieci”, natomiast w kategorii klas VII-VIII konkurs dotyczył wykonania przestrzennego modelu wirusa komputerowego. Inicjatorem konkursów był Zespół ds. Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Zespół ds. Promocji Zdrowia.

Drodzy Uczniowie, dziękujemy Wam za tak duże zainteresowanie udziałem w konkursach.

Oceny prac dokonała komisja, która brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność oraz pomysłowość wykonanych prac.

Wyniki konkursu w kategorii klas I-III:

I miejsce zdobyła Aleksandra Białowąs z klasy 1A

II miejsce zdobyli: Weronika Filewicz z klasy 3A i Filip Kowalski z 3A

III miejsce zdobyli: Wiktoria Berlińska z klasy 2A i Mateusz Duła z klasy 1B

Nagrodę specjalną otrzymała Florentyna Bałbatun z klasy 3D – za kreatywność  i ciekawy sposób spojrzenia na temat.

Wyróżnienia zdobyli: Söheyla Ates z klasy 3A i Maja Janiczak z klasy 1D

Wyniki konkursu w kategorii klas 4-8:

I miejsce zdobyła Maria Kowalska z klasy 5A

II miejsce zdobył  Przemysław Brzozowski z klasy 6C

Nagrodę specjalną otrzymała Maja Breszka z klasy 7F – za oryginalność i pomysłowość.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali punkty z zachowania. Natomiast laureatom konkursu dodatkowo wręczono dyplomy i nagrody.

Nagrody zostały sfinansowane przez Szkołę Podstawową nr 3 w Darłowie im. Króla Eryka Pomorskiego, Radę Rodziców oraz Starostwo Powiatowe w Sławnie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Pedagodzy i psycholog szkolny