Wielki sukces Agaty!

18 marca 2021 godz. 19:33:23

Wielki sukces Agaty!

11 marca br. rozstrzygnięto II etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „OŁÓWKIEM I PĘDZLEM - Dawno, dawno temu...” dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, którego organizatorem jest Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie.

Zadaniem uczestników  było wykonanie trzech prac:  z dziedziny rysunku, malarstwa i rzeźby. Świetnie poradziła sobie z tym zadaniem uczennica SP3 Darłowo - Agata Kuriata, otrzymując wysoko oceniane wyróżnienie. Agata  zajęła również 2 miejsce w ubiegłorocznym quizie  wiedzy z historii sztuki (online) i dzięki tym osiągnięciom została  zwolniona z egzaminu praktycznego oraz teoretycznego do tej szkoły i ma otwartą drogę, aby podjąć naukę w koszalińskim plastyku.

Gratuluję ogromnego sukcesu i wielkiego talentu!

J. Tomczyk