Prezentacja na lekcji biologii

18 marca 2021 godz. 21:20:27

Prezentacja na lekcji biologii

„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień”.

Oliwier Tokarek jest uczniem klasy 6D. Na lekcję biologii przygotował oryginalną prezentację na temat różnorodności świata ryb. Oliwier interesuje się wędkowaniem i poznawaniem zwyczajów ryb oraz kolekcjonuje  modele wiernie oddające cechy poszczególnych gatunków. Zaprezentował przed kamerą swoje bogate zbiory i opowiedział o każdym z przedstawicieli. Koledzy i koleżanki z klasy zobaczyli wierną kopię szczupaka, suma, okonia, dorsza, łososia, jesiotra i flądry. Uczniowie mogli porównać  ubarwienie, kształt oraz rozmiary różnych gatunków oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek z życia ryb. Gratulujemy Oliwierowi pięknej pasji i życzymy złowienia „taaaakiej wielkiej ryby”!