Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

21 czerwca 2021 godz. 19:05:44

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021.

W tym roku 704 uczniów klas I-VII otrzymało promocję do następnej klasy, z wyróżnieniem rok szkolny ukończyło 191 uczniów klas IV – VII. Uczniowie wyróżniający się otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, ponadto uczniom klas IV- VIII zostały przyznane stypendia motywacyjne.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego było okazją do pożegnania 82 uczniów klas VIII. Najlepszych 32 uczniów odebrało świadectwa z wyróżnieniem, stypendia ufundowane przez Burmistrza Miasta Darłowo i nagrody książkowe. Były też listy gratulacyjne dla rodziców, podziękowania oraz medale za godne reprezentowanie szkoły podczas zawodów sportowych i związane z tym sukcesy. Nagrodę “Primus inter pares” - pierwszy wśród równych sobie - ufundowaną przez Radę Rodziców otrzymała uczennica klasy 8C - Agata Kuriata.

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom i ich Rodzicom.

Wakacje czas zacząć!!!

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze i bezpiecznie na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń.